KONST / Litografier / Färglitografi 16003212
nr 1600 3212
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 11/200. Färglitografi, bildmått: 37x29 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:54:09
23/2 10:29:54
150 kr
26/2 17:11:48
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson